لوگوی انقباض

ما ورزش را بلدیم،

به همین خاطر انقباض را شروع کردیم...!

ما معتقدیم بهترین راه برای داشتن بدنی سالم، ورزش است. ورزش روشی ارزان و با ارزش است که ما از آن سلامتی کسب می کنیم. ما به شدت به دنیای ورزش علاقه داریم و ماموریتمان کمک به شما برای شروع ورزش است. ما هیجان داریم!!! از طریق دنیای مجازی به عنوان یک فرصت بزرگ، با ورزش روی سلامتی شما تمرکز کنیم، تا بتوانیم پاسخ سوالات، چالش ها و همچنان راهکارهای درست را به دست شما برسانیم.

توضیحات بیشتر

ما به شدت در تلاش برای ایجاد یک منبع جامع و کارآمد برای علاقه‌مندان به ورزش و تناسب اندام هستیم. استراتژی ما این است که با ارائه محتوای متنوع و جذاب، به شما کمک کنیم تا تناسب اندام خود را بهترین شکل ممکن به دست بیاورید و حفظ کنید.

در وب سایت ما، شما می‌توانید از طریق مقالات درباره تمرینات ورزشی، نکات تمرینی و تکنیک‌های ورزشی مختلف بهره‌مند شوید. همچنین امکان دسترسی به برنامه‌های تمرینی ورزشی مختلف وجود دارد. این برنامه‌ها شامل تمرینات بدنسازی، قدرتی، هوازی، کششی و سایر دسته بندی ها می باشند که به شما کمک می‌کنند تا به بهترین شکل از فعالیت‌های ورزشی، سود ببرید.

شما بدون محدودیت می‌توانید از پکیج های ورزشی ما استفاده کنید. این پکیج ها برنامه‌های تمرینی سفارشی هستند که بر اساس نیازها و توانایی‌های شما طراحی شده‌اند. امیدواریم که با استفاده از وب سایت ما، توانایی‌های ورزشی خود را به بهترین شکل توسعه دهید و تناسب اندام خود را به اوج برسانید.

به انقباض دات کام خوش آمدید…

2_thumb_up_man_1_close-up-min
نظرات مشتریان
از رضایت شما خرسندیم
photo_2023-03-20_18-55-28

فاطمه بهداروند

کارمند

من از برنامه های ورزشی سایت شما استفاده کردم و تونستم نتایج مثبتی را به دست بیارم. به نظر من ویژگی بارز برنامه های ورزشی شما اینه که به نحوی طراحی شدند که تمرین کننده به بهترین شکل ممکن پیشرفت می کنه.

من صادقانه، برنامه های ورزشی شما را به همه کسانی که به دنبال تناسب اندام هستند، توصیه می کنم. از شما بابت ارائه برنامه های با کیفیت و حمایت از سلامتی افراد، سپاسگزارم.

photo_2023-03-20_15-33-15

امین امیدی

ورزشکار 

من کشتی گیر هستم و به عنوان یک ورزشکار و یکی از کاربران سایت انقباض دات کام، برنامه های ورزشی شما را به شدت تحسین می کنم. برنامه های ورزشی شما بسیار جامع و حرفه ای هستند و به طور کامل به نیازهای من در تمرین و ورزش پاسخ می دهند. 

بدون شک یکی از بهترین تجربیات من در ورزش استفاده از دوره های طراحی شده توسط دکتر تیموری بود. 

photo_2023-03-20_15-33-15

نوشین قزوینی

پزشک 

نظر شخصی من اینه که سایت انقباض دات کام نه تنها برنامه های ورزشی با کیفیتی رو ارائه میده، بلکه با محتوای ارزشمند و آموزشی خوبشون، تمامی نکات و توصیه های مهم در زمینه تمرینات ورزشی رو به کاربران ارائه میدن.

سبک کاری و شکل زیبای سایت هم برام جالبه. من خودم با خیال راحت و اعتماد کامل برنامه های ورزشی ام رو از این سایت تهیه می کنم.

بنیان گذاز و مدرسِ​
انقباض را بیشتر بشناسید...!

من حسین تیموری هستم، متخصص در حوزه فیزیولوژی ورزشی. تمام تمرکزم روی کمک به افرادیه که به دنبال آمادگی جسمانی و بهبود عملکرد ورزشی شون هستند. من از هر ابزار علمی که بتونه این کمک رو به شما برسونه استفاده می کنم. ارائه مقالات، ویدئوهای آموزشی، کتاب‌، برنامه‌های تمرینی ورزشی، تجربیات مشاوره، کمک از سایر مربیان و کارشنان حوزه ورزش و هر چیز با ارزشی که بتونه شما را یک قدم به تندرستی نزدیکتر کنه.

دکتر حسین تیموری

مدرس و بنیان گذار انقباض​

avatar-3764534