لوگوی انقباض

با پکیج های تناسب اندام ما

بهترین شکل خودت رو پیدا کن...!

هدف ما در ارائه پکیج های تناسب اندام، بهبود سلامتی و فرم بدن شماست. پکیج های تناسب اندام ما شامل برنامه های تمرینی مختلفی هستند که با دنبال کردن این برنامه ها، می توانید به تناسب اندامی که همیشه به دنبال آن بوده اید، زودتر برسید. همین لحظه تصمیم بگیر و ورزشت رو شروع کن...

پکیج های تناسب اندام

پکیج پیاده روی و دویدن
پکیج پیاده روی و دویدن

پکیج پیاده روی و دویدن استارت 1

هدف این پکیج حرفه ای افزایش متابولیسم و چربی سوزی بدن است و برای کسانی طراحی شده که دوست دارند ورزش را شروع کنند اما وقت کافی و برنامه منظمی ندارند. میزان موفقیت این برنامه ورزشی 100% است.

رایگان!

تــــو
مـان

پکیج پیاده روی و دویدن استارت 2
پکیج پیاده روی و دویدن استارت 2

پکیج پیاده روی و دویدن استارت 2

پکیج ورزشی استارت 2 بزودی منتشر خواهد شد. شما در ادامه پکیج استارت 1 و با تمرینات این پکیج، یک قلب جدید، جوان و قدرتمند می سازید و می توانید بدون خستگی 30 دقیقه بدوید. 100% تضمینی

پکیج های آموزشی

سوالات متداول

اینجا به سوالات مهم درباره پکیج های تناسب اندام پاسخ داده ایم

پکیج تناسب اندام به مجموعه ای از برنامه های تمرینی گفته میشه که به صورت یکپارچه و با هدف خاصی طراحی میشه که به شما کمک کنه سریعتر و اصولی تر به تناسب اندامتون برسید. این پکیج ها می توانند تمرینات کاردیو، مقاومتی، ترکیبی و هر نوع دیگری باشند. 

پاسخ: خیر، پکیج های تناسب اندام برای همه افراد مناسب نیستند. هر فرد دارای وضعیت بدنی و سلامتی ویژه ای است. برای مثال، پکیج های ورزشی برای افراد با مشکلات قلبی، تنفسی، دیابت، مشکلات مفصلی مثل زانو درد و کمر درد، بانوان باردار و … نمی تواند مناسب باشد، و بهتر است این افراد قبل از شروع هر برنامه ورزشی، با پزشک خود مشورت کنند.

پکیج های تناسب اندام بیشتر برای افراد کم تحرک، افراد دارای اضافه وزن، افرادی که چندین بار تلاش ناموفق داشته اند، کسانی که حفظ تناسب اندام برایشان مهم است و کسانی که می خواهند شروع دوباره ای داشته باشند، مناسب می باشد. از آن سو، پکیج های ما برای ورزشکاران و حرفه ای ها برای رسیدن به یک سطح بالاتر از آمادگی جسمانی می تواند تجربه ای متفاوت باشد.

 پاسخ: بله شک نکنید، پکیج های ما که شامل تمرینات کاردیویی یا تمرینات هوازی هستند به افزایش سطح سوخت و ساز بدن کمک می کنند و این باعث می شود که چربی های اضافی در بدن شما سوخته شده و وزن شما کاهش پیدا کند. با این حال، برای دستیابی به نتایج بهتر، می توان با ترکیب تمرینات مقاومتی چربی سوزی را چند برابر کرد. 

بله قطعاً، این مهمترین ویژگی پکیج های ورزشی وب سایت ماست. نه تنها در خانه بلکه شما می توانید در هر مکان و هر زمانی به تمرینات دسترسی داشته باشید و با خیال آسوده برنامه ورزشی خود را اجرا کنید. 

طبق این فرایند ساده اقدام کنید. ابتدا به دقت پکیج ورزشی خود را انتخاب کنید. پس از سفارش و دریافت برنامه در پنل کاربری تان، فایل راهنمای پکیج را گوش کنید، طبق راهنمایی ها پیش برید و بعد بزودی نتیجه را خواهید دید. به همین راحتی…

بله حتماً، پاسخگویی به سوالات شما افتخار ماست. پس از ثبت نام در سایت، سیستم تیکتینگ پشتیبانی در پنل کاربری شما فعال می شود و شما می توانید سوالاتتان را از طریق این سیستم از ما بپرسید و ما هم با افتخار پاسخ خواهیم داد.