لوگوی انقباض

مشاوره ورزشی

به مشاوره ورزشی نیاز دارید؟ برای شروع مسیر تناسب اندام تنها نیستید!

شما برای سریعتر رسیدن به هدف نیاز به برنامه‌ریزی دقیق دارید تا بتوانید بهتر و با تمرکز بیشتری به فعالیت بدنی خود بپردازید. شاید کمی بعد از تنهایی ورزش کردن انگیزه و اشتیاق خود را از دست بدهید و حس ناکامی و نتوانستن بر شما غلبه کند. دلیلی ندارد که شما نگران رفع چالش های مسیر تناسب اندامتان باشی. ما این کار را انجام می دهیم.

انقباض، نقطه شروع ورزش
پـکیج هـــــــای
مشــــــــــــــاوره

پکیج 1 ماهه ویژه عموم

1 برنامه ورزشی اختصاصی
1 برنامه غذایی ورزشی
2 جلسه مشاوره
پشتیبانی تیکتینگ
بهــا:
450,000 تومان

پکیج 2 ماهه ویژه عموم

2 برنامه ورزشی اختصاصی
2 برنامه غذایی ورزشی
4 جلسه مشاوره
پشتیبانی تیکتینگ
بهــا:
690,000 تومان

پکیج 1 ماهه ویژه ورزشکاران

1 برنامه ورزشی اختصاصی
1 برنامه غذایی ورزشی
2 جلسه مشاوره
پشتیبانی تیکتینگ
بهــا:
850,000 تومان
چرا باید ما را انتخاب کنید؟

همیشه به دلیل تنوع بالایی از روش‌های مختلف تمرینی و تغذیه‌ای، انتخاب بهترین روش برای به دست آوردن تناسب اندام کمی سخت و پیچیده است. شاید دلیل محکم ما برای شما حضور یک متخصص با تجربه و دانش بالاست که در زمینه تغذیه و تمرینات بدنی می‌تواند در کنار شما باشد و راهنمایی کند که چه نوع تمرینات و چه نوع رژیم غذایی را برای رسیدن به تناسب اندام مورد نظرتان باید دنبال کنید. مطمئن باشید که تلاش شما برای رسیدن به هدف دلخواه، به شکلی صحیح و موثر صورت می‌گیرد.

آنالیز فاکتورهای آنتروپومتریکی و تفسیر نتایج ابتدا و انتهای دوره
مشاوره تلفنی، پشتیبانی دقیق و پاسخگویی به سوالات شما
ارائه برنامه اختصاصی و ویژه شما با قابلیت شخصی سازی دوره ای
مانیتورینگ اختصاصی رشد و پیشرفت شما به صورت ماهانه

سوالات متداول

اینجا به سوالات مهم درباره پکیج های مشاوره پاسخ داده ایم

ابتدا، گپی دوستانه با شما خواهیم داشت. بعد شما یک تاریخچه دقیق از وضعیت بدنتان  تعریف می کنید و ما هم سوالاتمان را از شما می پرسیم. کمی بعد آنالیزهای شما را انجام و تفسیر می کنیم. یک نقشه راه تمرینی و غذایی برای رسیدن به تناسب اندامتان به شما می دهیم و در تمام مسیر پشتیبان شما هستیم.

پاسخ: خیر، پکیج های مشاوره تناسب اندام برای همه افراد مناسب نیستند. هر فرد دارای وضعیت بدنی و سلامتی ویژه ای است. برای مثال، پکیج های مشاوره برای افراد با مشکلات قلبی، تنفسی، دیابت، مشکلات مفصلی مثل زانو درد و کمر درد، بانوان باردار و … نمی تواند مناسب باشد، و بهتر است این افراد قبل از شروع هر برنامه ورزشی، با پزشک خود مشورت کنند.

پکیج های مشاوره تناسب اندام بیشتر برای افراد کم تحرک، افراد دارای اضافه وزن، افرادی که چندین بار تلاش ناموفق داشته اند، کسانی که حفظ تناسب اندام برایشان مهم است و کسانی که می خواهند ورزش را شروع کنند، مناسب می باشد. از آن سو، پکیج های ما برای ورزشکاران و حرفه ای ها برای رسیدن به یک سطح بالاتر از آمادگی جسمانی می تواند تجربه ای متفاوت باشد.

از نظر میزان کیفیت مشاوره بین این دو پکیج فرقی نیست. اما در بصرفه بودن هزینه ها، ارتباط بیشتر با هم، تنوع تمرینی و غذایی بیشتر، نتیجه گیری بیشتر، پکیج دو ماهه گزینه ی موفق تری است.

ویژگی منحصر به فرد ما ارسال برنامه های ورزشی به صورت آنلاین و تصویری است. نه تنها در خانه بلکه شما می توانید در هر مکان و هر زمانی به تمرینات دسترسی داشته باشید و با خیال آسوده برنامه ورزشی خود را اجرا کنید. 

طبق این فرایند ساده اقدام کنید. پس از تعیین هدفتان، پکیج مشاوره مورد نظرتان را انتخاب کنید. ما به سرعت بررسی می کنیم و با شما تماس می گیریم. 

بله حتماً، پاسخگویی به سوالات شما افتخار ماست. پس از ثبت نام در سایت، سیستم تیکتینگ پشتیبانی در پنل کاربری شما فعال می شود و شما می توانید سوالاتتان را از طریق این سیستم از ما بپرسید و ما هم با افتخار پاسخ خواهیم داد. 

نظرات مشتریان
از رضایت شما خرسندیم
photo_2023-03-20_18-55-28

فاطمه بهداروند

کارمند

من از برنامه های ورزشی سایت شما استفاده کردم و تونستم نتایج مثبتی را به دست بیارم. به نظر من ویژگی بارز برنامه های ورزشی شما اینه که به نحوی طراحی شدند که تمرین کننده به بهترین شکل ممکن پیشرفت می کنه.

من صادقانه، برنامه های ورزشی شما را به همه کسانی که به دنبال تناسب اندام هستند، توصیه می کنم. از شما بابت ارائه برنامه های با کیفیت و حمایت از سلامتی افراد، سپاسگزارم.

photo_2023-03-20_15-33-15

امین امیدی

ورزشکار 

من کشتی گیر هستم و به عنوان یک ورزشکار و یکی از کاربران سایت انقباض دات کام، برنامه های ورزشی شما را به شدت تحسین می کنم. برنامه های ورزشی شما بسیار جامع و حرفه ای هستند و به طور کامل به نیازهای من در تمرین و ورزش پاسخ می دهند. 

بدون شک یکی از بهترین تجربیات من در ورزش استفاده از دوره های طراحی شده توسط دکتر تیموری بود. 

photo_2023-03-20_15-33-15

نوشین قزوینی

پزشک 

نظر شخصی من اینه که سایت انقباض دات کام نه تنها برنامه های ورزشی با کیفیتی رو ارائه میده، بلکه با محتوای ارزشمند و آموزشی خوبشون، تمامی نکات و توصیه های مهم در زمینه تمرینات ورزشی رو به کاربران ارائه میدن.

سبک کاری و شکل زیبای سایت هم برام جالبه. من خودم با خیال راحت و اعتماد کامل برنامه های ورزشی ام رو از این سایت تهیه می کنم.

دوره پیشرفته مربیگری تغذیه و تناسـب اندام

زودتر از همه از انتشار مطلع شو